1934 - Island
10 aur Chr. X på brevkort (Fra Langjökli) dateret d. 4.10.1934 og annulleret med norsk stempel i Bergen d. 8.10.1934 og sidestemplet violet "Paquebot" til Skåne, Sverige.
Lot: 332241
Sluttet | 17-03-2021 21:21:15 |
Vindende bud: | DKK 242,00 |
Bud historik: | 2 bud |