1932 - Estland
5 s. og 10 s. Tartu/Dorpat Universitet på brevkort dateret ombord på S/S "Viola" io Reval annulleret med finsk skibsstemepel og sidestemplet Helsingfors d. 11.8.1932 til Mörrum, Sverige.
Lot: 354810
Sluttet | 11-05-2022 21:44:08 |
Vindende bud: | DKK 385,00 |
Bud historik: | 3 bud |