1897 - Danmark - 1000
Finsk 10 pen. Våben helsagsbrevkort dateret i Hangö d. 14,1,1897 annulleret med skibsstempel “Fra Finland” og sidestemplet Kjøbenhavn K. d. 18.1.1897 til København, Danmark.
Lot: 299
Sluttet | 17-03-2024 23:59:00 |
Start bud: | DKK 600,00 |
Bud historik: | 0 bud |