1895 - Finland
10 pen. Våben helsagsbrevkort dateret i Saikko og annulleret med nr.stempel "104" og sidestemplet med 2-sproget stempel i Simo d. 19.1.1895 til Simo.
Lot: 353047
Ended |
06/04/2022 21:13:10 |
Winning bid:
DKK 335.00 |
Bid history: |
4 bids