1959 - Danmark - 1000
Ufrankeret diplomatisk kurerbrev fra København til danske ambassade i Cairo, Egypten. Stemplet "Porto modtaget". På bagsiden dateret: 2.1.1959. Rift i højre hjørne.
Lot: 176239
DKK 45,00 |
Portomærker/Strafporto