1944 - Danmark
Meddelelse på brevkort dateret d. 2.8.1944 og stemplet "Grenzpolizeiposten Kupfermühle" til Grenzpolezeiposten Flensburg Bahnhof.
Lot: 354303
DKK 150,00 |
2. verdenskrig