1944 - Denmark
Meddelelse på brevkort dateret d. 2.8.1944 og stemplet "Grenzpolizeiposten Kupfermühle" til Grenzpolezeiposten Flensburg Bahnhof.
Lot: 354303
DKK 150.00 |
2. World War