1860 - Danmark - 7 - 4732

4 sk. 1858 udg. på brev med indhold dateret i Snesere annulleret med nr.stempel "52" og sidestemplet antiqua Præstøe d. 26.5.1860 til Kjøbenhavn.

Lot: 221270
DKK 100,00