1859 - Danmark - 6070
1859. Adressebrev dateret Taarning Mølle d. 16.1.1859 for pakke til Gelting. Mange dirigeringer og påtegninger, Transit stemplet Schleswig d. 21.1.1859
Lot: 370499
DKK 400,00 |
Førfilateli/Franco
Breve > Slesvig > Schleswig-Holstein