1859 - Denmark - 6070

1859. Adressebrev dateret Taarning Mølle d. 16.1.1859 for pakke til Gelting. Mange dirigeringer og påtegninger, Transit stemplet Schleswig d. 21.1.1859

Lot: 370499
DKK 400.00