1849 - Finland
1849. Portobrev med indhold dateret Helsingfors d. 14.6.1849 stemplet Hamburg Th.& T. d. 22.6.1849 til Cette, Frankrig. Fransk porto.
Lot: 227969
DKK 200,00 |
Europa
Tyskland
Tyske Stater
Thurn & Taxis
Breve > Finland > Finland