1849 - Finland
1849. Portobrev med indhold dateret Helsingfors d. 14.6.1849 stemplet Hamburg Th.& T. d. 22.6.1849 til Cette, Frankrig. Fransk porto.
Lot: 227969
DKK 200.00 |
Sold out
Europe
Germany
German States
Thurn & Taxis
Covers > Finland > Finland