1896 - Slesvig - 6400

Preussen ½ mk. og 10 mk. Stempelmærker stemplet K. Pr. Neben-Zollamt * Sonderburg" på dokument dateret Sonderburg d. 28.1.1896.

Lot: 252916
DKK 250,00