1952 - Danmark - 321 - 1000

25 øre Fr. IX på fortrykt kuvert med indhold stemplet København d. 15.4.1952 til København. Dateret Pusan-Yokohama. På bagsiden stort rødt rammestempel: The Hospitalship “Jutlandia” Danish Red Cross.

Lot: 358
Sluttet 19-09-2017 21:53:33
Winning bid: DKK 3.410,00
Bud historik: 6 bud