1961 - Norge - 9850
Norsk 35 øre Olav på brevkort dateret ombord på S/S "Skagen" annulleret med dansk stempel i Hirtshals d. 6.7.1961 og sidestemplet "Fra Norge" til Haag, Holland.
Lot: 284125
DKK 100,00 |