1864 - Danmark - 9 - 9000
1864. 4 sk. stukken kant på dampskibsbrev dateret Aalborg d. 9.4.1864 annulleret med nr.stempel "1" og sidestemplet Kiøbenhavn d. 10.4.1864 til Kjøbenhavn.
Lot: 177667
DKK 400,00 |