1864 - Danmark - 13 - 9000
1864. 4 sk. Krone/Scepter på dampskibsbrev dateret Kjøbenhavn d. 10.9.1864 annulleret med nr.stempel "4" og sidestemplet Aalborg d. 11.9.1864 til Aalborg.
Lot: 177673
DKK 300,00 |