1913 - Island - Brugt m. mærke
Eskifjordur, udsigt fra fjorden. Stenders no. 27115. Dateret på Island, men stemplet i København. Kvalitet 8
Lot: 622
Sluttet |
08-08-2020 20:04:53 |
Start bud:
DKK 125,00 |
Bud historik: |
0 bud