1863 - Danmark - 9 - 9240
4 sk. Stukken kant på landpostbrev, påskrevet "frit" under frimærke, med langt indhold dateret Stor Aistrup d. 15.12.1863 annulleret med nr.stempel "45" og sidestemplet antiqua Nibe d. 17.12.1863 til Aalborg.
Lot: 350563
DKK 200,00 |