1859 - Danmark - 7 - 2625
4 sk. 1858 udg. på brev med langt indhold dateret i Vallensbæk annulleret med nr.stempel "94" og sidestemplet antiqua Taastrup d. 31.8.1859 til Roskilde.
Lot: 350855
DKK 150,00 |