1905 - Danmark - SK 1599 - 7172
5 øre Våben på brevkort (Hvolgaard) dateret d. 22.12.1905 med stjernestempel ØLHOLM til Abybro St. Ank.stemplet Aabybro d. 24.12.1905.
Lot: 374088
Sluttet | 13-08-2023 21:57:20 |
Vindende bud: | DKK 124,00 |
Bud historik: | 4 bud |
Våbentype
Våbentype vm. III
Postkort > Danmark Topografi