1909 - Danmark - Brugt u. mærke - 8700
Hjarnø, landejendom med beboere. Fotokort dateret på Hjarnø og stemplet i Horsens d. 23.12.1909.
Lot: 393925
Sluttet | 01-04-2024 22:17:10 |
Vindende bud: | DKK 143,00 |
Bud historik: | 2 bud |
Postkort
Danmark Topografi