1834 - Tyske Stater - 1000
1834.Francobrev dateret Benkenhage stemplet Rostock d. 30.6.1834 til København, Danmark. Påskrevet: "Franco Lübeck".
Lot: 229087
DKK 300,00 |
Førfilateli/Franco
Breve > Europa > Tyskland > Tyske Stater > Preussen