1964 - Danmark - 1000

Ufrankeret UNEF Air Letter stemplet United Nations Emergency Force d. 23.3.1964 til København. Dateret Camp Rafah fra dansk FN-soldat i Coy 5 DANOR Bn, UNEF.

Lot: 231702
DKK 75,00