1942 - Finland
Ufrankeret finsk feltpostbrev stemplet Kennttäposti Konttori Nr. 1 d. 25.7.1942 til Malmö, Sverige. Violet "Fältpost F." og finsk censur. Bagklap mangler.
Lot: 155203
DKK 300,00 |
Finland
2. verdenskrig