1937 - Danmark - 240 - 6950
10 øre Chr. X regentjubilæum på brevkort dateret Ringkøbing og annulleret København Omk d. 19.6.1937 og sidestemplet "Togpost" til København.
Lot: 163785
DKK 100,00 |
Breve > Danmark stempler > Bureaustempler