1906 - Denmark - SK 1056 - 8240
5 øre Våben helsagsbrevkort dateret d. 16.2.1906 annulleret med stjernestempel RIS SKOV og ank.stemplet Kjøbenhavn N. d. 17.2.11906 til St. Josefs Hospital, Kjøbenhavn.
Lot: 282950
Ended | 19/09/2018 21:32:45 |
Winning bid: | DKK 60.00 |
Postal Stationary
Postcards
Covers > Denmark cancellations > Starcancels