1876 - Denmark - 25 - 4200
8 øre Tofarvet på brev med indhold dateret Lundforlund annulleret med nr.stempel "65" og sidestemplet antiqua Slagelse d. 22.2.1876 til Sorø.
Lot: 284834
Ended | 28/10/2018 21:41:04 |
Winning bid: | DKK 171.00 |
Bid history: | 5 bids |
Bicoloured
Bicoloured perf. 14
Covers > Denmark cancellations > Antiqua cancels