1961 - Sweden
Ufrankeret brevkort dateret Leopoldville og stemplet Organisation Nation Unies au Congo d. 18.1.1961 til Bromma, Sverige. Fra svensk FN-soldat ved Teknikkergruppen i Congo.
Lot: 293677
Ended | 27/03/2019 21:44:34 |
Winning bid: | DKK 100.00 |