2002 - Denmark - 1242 - 1000
4 kr. Margrethe på brandskadet brev stemplet i København d. 10.12.2002 til København. Ved meddelelse fra Vestjyllands Postcenter dateret d. 9.12.2002.
Lot: 293783
Ended | 05/05/2019 21:37:18 |
Winning bid: | DKK 90.00 |
Bid history: | 2 bids |
Engraved Issues
Covers > Denmark postal history > Crash Letters