1858 - Denmark - 4 - 8500
4 sk. 1854 udg. på brev med indhold dateret Fugllev d. 22.2.1858 annulleret med nr.stempel "22" og sidestemplet antiqua Grenaae. d. 23.2.1858 til Grenaa. Afkortet i venstre side.
Lot: 295274
DKK 75.00 |
Sold out