1863 - Denmark - 7 - 9500
4 sk. 1858 udg. med bred rand på brev annulleret med nr.stempel "27" og sidestemplet antiqua Hobro d. 25.4.1863 til Flensburg. Del af bagside mangler.
Lot: 298275
DKK 75.00 |
Sold out
Covers > Denmark cancellations > Antiqua cancels