1858 - Denmark - 4 - 9690
4 sk. 1854 udg. med fuld rand på anbefalet brev mærket “NB” med indhold dateret Kokkedal annulleret med nr.stempel “98” og sidestemplet antiqua Fjerritslev d. 3.2. 1858 til Nykjøbing paa Mors. Smuk forsendelse.
Lot: 298786
Ended | 11/08/2019 21:01:05 |
Winning bid: | DKK 600.00 |
Bid history: | 2 bids |
Covers > Denmark cancellations > Antiqua cancels