1945 - Norway
Mærkeseddel for tysk krigsfange i Norge dateret d. 28.5.1945 og stemplet: HQ Allied Land Forces, Norway G Int / G-2 Division / Initial Screening / Passed.
Lot: 1147
Ended | 01/12/2019 23:59:00 |
Starting bid: | DKK 500.00 |
Norway
2. World War