1864 - Denmark - 9 - 8900
1864. 4 sk. stukken kant på brev dateret Randers d. 16.6.1864 og annulleret med nr.stempel "53" til Kjøbenhavn. Ank.stemplet Kiøbenhavn d. 17.6.1864. Randers blev besat d. 25.4.1864.
Lot: 177655
DKK 150.00 |
Sold out