1864 - Denmark - 9 - 8900
1864. 4 sk. stukken kant på dampskibsbrev dateret Randers d. 24.10.1864 annulleret med nr.stempel "1" og sidestemplet Kiøbenhavn d. 25.10.1864.
Lot: 177665
DKK 200.00 |
Covers > Denmark postal history > Shipmail