1864 - Denmark - 13 - 9000
1864. 4 sk. Krone/Scepter på dampskibsbrev dateret Kjøbenhavn d. 17.11.1864 annulleret med nr.stempel "4" og sidestemplet Aalborg d. 19.11.1864 til Aalborg.
Lot: 177670
DKK 400.00 |
Covers > Denmark postal history > Shipmail