No products in the cart.
1952 - Norway - Used with stamps
"Peter Wessel", norsk færge. Ludwigsen u/no. Dateret ombord på "Peter Wessel" frankeret norsk 20 øre stemplet Larvik d. 17.2.1952 til Nr. Broby, Danmark.