1899 - Sweden - 1000
Tysk 5 pfg. helsagsbrevkort opfrankeret med svensk 10 öre Oscar II dateret Höör annulleret med dansk bureaustempel Kjøbenhavn - Helsingør T.20 og sidestemplet "Fra Sverige" til Klein Bremsburg, Tyskland.
Lot: 316939
DKK 150.00 |
Sold out