1907 - Spain
10 cts. på brevkort fra Gran Canaria dateret i Las Palmas d. 18.1.1907 annulleret med britisk stempel London F.S.20 d. 1.2.1907 og sidestemplet "Paquebot" til Schwarzenberg, Tyskland.
Lot: 319497
Ended | 09/09/2020 21:41:26 |
Winning bid: | DKK 231.00 |
Bid history: | 4 bids |