1963 - Denmark - 1000
Ufrankeret brevkort (Ung afrikaner) dateret Elisabethville d. 15.2.1963 og stemplet Organisation des Nations Unies au Congo d. 18.2.1963 til København, Danmark.
Lot: 322099
Ended | 16/09/2020 21:41:35 |
Winning bid: | DKK 75.00 |
U.N. Post
Covers > Europe > Belgium > Belgium Congo