Denmark - 54 - 3480
5 øre Fr. VIII på brevkort dateret Asminderød annulleret med privat stempel "P. Jensen Kolonial & Vinhandel Asminderød Kro Fredensborg" til Langstrup pr. Fredensborg. Stemplet ikke tidligere set som annullering.
Lot: 323168
Ended | 14/10/2020 21:02:50 |
Winning bid: | DKK 357.00 |
Bid history: | 3 bids |
Typograph Issues
Covers > Denmark cancellations > Miscellaneous Cancels