1907 - Denmark - SK 0441 - 4862
5 øre Fr. VIII på brevkort dateret Sundby Præstegaard annulleret med stjernestempel GULDBORG p.F. og sidestemplet Nørre-Alslev d. 30.12.1907 til København.
Lot: 323747
DKK 60.00 |
Sold out
Typograph Issues
Covers > Denmark cancellations > Starcancels