1915 - Denmark - SK 1076 - 6640
5 øre Chr. X på brevkort dateret i Lejrskov annulleret med stjernestempel RØJSKOVHUS og sidestemplet Lunderskov d. 31.7.1915 til Jordrup pr. Kolding.
Lot: 329368
Ended | 17/02/2021 21:37:45 |
Winning bid: | DKK 121.00 |
Bid history: | 3 bids |
Typograph Issues
Covers > Denmark cancellations > Starcancels