1863 - Denmark - 7790
1863. Ufrankeret tjenestebrev mærket "Befalet Indberetning fra Vrøndum-Hvidbjerg Commune" med indhold dateret d. 18.6.1863 og stemplet antiqua Skive JB.P.E. d. 20.6.1863 til Viborg.
Lot: 329928
Ended | 17/02/2021 21:11:24 |
Winning bid: | DKK 458.00 |
Bid history: | 10 bids |
Service Stamps
Covers > Denmark postal history > Prephil/Franco
Covers > Denmark cancellations > Antiqua cancels