1860 - Slesvig - DAKA 33.04, 33.07 - 6070
4 sk. 1858 udg. på brev med indhold dateret Aller Præstegaard annulleret med nr.stempel "12" og sidestemplet antiqua Christiansfeld d. 17.10.1860 via Aabenraa til Sønderborg.
Lot: 335169
Ended | 12/05/2021 21:47:43 |
Winning bid: | DKK 825.00 |
Bid history: | 10 bids |
Covers > Denmark cancellations > Antiqua cancels
Covers > Slesvig > Northschswig Cancelsls