1912 - Denmark - SK 0085 - 9581
3 øre Bølgelinie på lokalt brevkort dateret Helberskov annulleret med stjernestempel ALS ØSTJYLL. og sidestemplet Hadsund d. 24.1.1912 til Veddum.
Lot: 336791
Ended | 23/06/2021 21:51:10 |
Winning bid: | DKK 121.00 |
Bid history: | 3 bids |
Typograph Issues
Covers > Denmark cancellations > Starcancels