French Colonies - 9000
Fransk Oceanien. 50 c. (4) på brev annulleret med stumt stempel fra New Zealandsk skib og på bagsiden transit stemplet Marine Post Office N.Z. RMS Maunganui i 1930'erne til Aalborg, Danmark. Bagklap mangler.
Lot: 338628
DKK 125.00 |
Europe
France
French Colonies