1913 - Denmark - 79 - 1913
3 øre Bølgelinie på lokalt brevkort (Middelgrundfortet) dateret "Mg" (= Middelgrund) og stemplet d. 3.8.1913.
Lot: 342434
Ended | 09/03/2022 21:11:50 |
Winning bid: | DKK 33.00 |
Bid history: | 2 bids |
Typograph Issues