1861 - Denmark - 3751

1861. Ufrankeret Fattigsag m. A. med indhold dateret på Østermarie Præstegaard 22.2.1861 med antiqua Svanike d. 26.2.1861 til Pastor Mossin i Aakirkeby. Ank.stemplet Aakirkeby d. 27.2.1861.

Lot: 342460
DKK 200.00
Sold out